تبلیغات
iOS Apps - معرفی iOS 5 و مختصری از امکانات و ویژگی های منحصر بفرد آن
معرفی iOS 5 و مختصری از امکانات و ویژگی های منحصر بفرد آن

معرفی سیستم عامل جدید کمپانی Apple به نام iOS 5 و مختصری از ویژگیهای منحصر به فرد آن :

iOSApps.Mihanblog.Com

با iOS 5 و حدود 200 قابلیت جدیدی که به ارمغان میاورد شمابا سیستم عامل موبایلی رو به رو خواهید بود که سالها از رقبای خود جلوتر است .
تعدادی از ویژگیهای هیجان انگیز این سیستم عامل را که شما در iPad ، iPhone و یا iPod Touch تان با آنها مواجه خواهید شد به شما معرفی میکنیم : 
iOSApps.Mihanblog.Comمرکر اطلاع رسانی Notification center
تمام پیغام های شما ،همه در یک نرم افزار.
شما همیشه پیغامهای گوناگونی از طریق email ، sms و یا calendar در دستگاه iOS تان دریافت میکردید ، حالا میتوانید با تماس انگشت دستتان روی صفحه دستگاه از بالا به پایین به تمامی این پیام ها در Notification Center دسترسی داشته باشید و از این به بعد تمامی پیامهای شما در هر حالتی ودر حال انجام هر کاری که باشید در بالای صفحه به اطلاع شما خواهند رسید، در مواقعی که دستگاه شما قفل باشد ، در حال انجام یک بازی باشید و ...

iOSApps.Mihanblog.Com

iOSApps.Mihanblog.Com


iOSApps.Mihanblog.ComiMessage :
iPad و iPod Touch هم به عرصه مکالمات پیوستند.
با نرم افزار iMessage سرویسی جدید از پیام رسانی در اختیار تمامی کاربران iOS 5 قرار خواهد گرفت که از این به بعد به شما امکان ارسال sms را از طریق iPad ، iPhone و iPod Touch تحت پوشش اینترنت WiFi یا 3G به محصولات IOS دیگر خواهد داد. اما توانایی این نرم افزاربه این بخش خلاصه نمی شود بلکه ارسال عکس ، ویدئو و Contact های دفترچه تلفن نیز از طریق iMessage میسر خواهد بود.

iOSApps.Mihanblog.Com
iOSApps.Mihanblog.Com دکه روزنامه فروشی : News stand
یک پایگاه اخبار دستچین شده از تمامی مجلات و روزنامه هایی که در آن ها اشتراک دارید.
این نرم افزار پوشه ای ست که به شما امکان دسترسی به تمام نشریات مورد علاقه تان را بشکلی کاملا ساده و سریع میدهد .
در App Store نیز به زودی شاهد گزینه ای خواهیم بود که مربوط به مشترکین روزنامه ها و مجلات است و از آن طریق میتوانید در نشریات مورد علاقه خود ایجاد اشتراک کرده و یا آنها را خریداری و دانلود کنید تا مستقیماً در News Stand در دسترس شما باشند .

iOSApps.Mihanblog.Com


iOSApps.Mihanblog.Com یادآوری : Reminders
راهی بهتر برای یادآوری انجام اعمال روزمره شما. 
بار بعدی که قصد از یاد نبردن انجام کاری را داشتید آن را به Reminders بسپارید ، این نرم افزار اعمال روزمره شما را به تشکیلاتی منظم و بی نقص تبدیل میکند. روز ، ساعت و حتی منطقه ای را که باید برای انجام کاری به آنجا بروید در این نرم افزار Set کنید تا به محض نزدیک شدن به آن فروشگاه ، محله یا منطقه یادآور لوازم مورد نیاز شما برای خرید از آن فروشگاه یا مراجعه به مکانی باشد که باید در آن حضور داشته باشید .

iOSApps.Mihanblog.Com

iOSApps.Mihanblog.Com


iOSApps.Mihanblog.ComTwitter :
نرم افزاری طراحی شده درست برای iOS 5
iOS 5 ، Tweet کردن را در iPhone ، iPad و iPod Touch بسیار ساده تر از قبل ساخته است.
یکبار با اکانت تویتر خود در منوی Setting اصطلاحا Login کنید و از آن پس به را حتی در Safari ، Photos ، Camera ، Maps و یا حتی در You Tube ،Tweet های خود را تایپ کرده و مستقیماً ارسال کنید.

iOSApps.Mihanblog.Com
iOSApps.Mihanblog.Com

iOSApps.Mihanblog.Com


iOSApps.Mihanblog.ComCamera :
هیچ لحظه ای را برای ثبت تصاویر به یاد ماندنی از دست ندهید.
مادامی که iPhone تان همراه شما باشد این شانس را خواهید داشت تا لحظات تکرار نشدنی را ضبط کنید و این دلیلی بر علاقه سرشار شما به نرم افزار جدید Camera در iOS 5 خواهد بود.
بزودی شما قادر خواهید بود نرم افزار Camera را حتی از صفحه Lock دستگاهتان اجرا کنید ، با حرکت انگشتتان بر روی صفحه بر روی تصاویر زوم کنید ، با ضربه سبک انگشتتان تصویر را در هر نقطه که میلید متمرکز کنید و سپس با فشار دادن دکمه Volume Up در کسری از ثانیه تصویر مورد علاقه تان را ضبط کنید.

iOSApps.Mihanblog.Com

iOSApps.Mihanblog.Com


iOSApps.Mihanblog.ComPhotos :
توسعه پیشرفته عکس برداری .
عکسهای فوری خود را به عکسهایی زیبا در قاب عکس مبدل کنید . تصاویرتان را Crop کرده ، Rotate کرده یا بچرخانید و قرمزی چشم افراد را در عکس و بدون ترک کردن نرم افزار Photos بر طرف کنید ، در iOS 5 حتی میتوانید عکسهایتان را بدون نیاز به کامپیوتر در نسخه جدید نرم افزار Photos مستقیما درون دستگاهتان فولدر بندی کرده و سازماندهی کنید.

iOSApps.Mihanblog.Com

iOSApps.Mihanblog.ComiOSApps.Mihanblog.ComSafari :
روشی بهتر در مشاهده سایتهای اینترنتی.
iOS 5 حتی مرور بر صفحات Web را به روشی پیشرفته تر در iPhone ، iPad و iPod Touch به ارمغان میاورد .
Safari Reader از این پس صفحات وب را بدون تبلیغات موجود در آنها برای شما به نمایش خواهد گذاشت تا خواننده فارغ از تبلیغات مزاحم حواس خود را جمع بخش مورد علاقه اش کرده و سپس به مطالعه بپردازد، ضمناً شما امکان ذخیره این مقالات را نیز خواهید داشت تا بتوانید بعداً و بدون نیاز به اینترنت نیز به آنها دسترسی داشته باشید یا از طریق iCloud در دستگاههای دیگر خود نیز ذخیره کنید.

iOSApps.Mihanblog.Com

iOSApps.Mihanblog.Com

iOSApps.Mihanblog.ComiOSApps.Mihanblog.ComPC Free :
ایجاد استقلال برا ی تمامی دستگاههای iOS .
در iOS 5 شما دیگر نیازی به یک کامپیوتر برای داشتن iPad ، iPhone یا iPod Touch نخواهید داشت .
دستگاهتان را بدون نیاز به کامپیوتر درست بعد از خروج آن از جعبه فعال و Register کنید، Firmware های جدید را مستقیما از روی دستگاهتان دانلود و نصب کنید ، عکسهایتان را Edit کنید ، فولدرهای جدید در ایمیلتان بسازید و بی نیازی به یک کامپیوتر Mac یا PC را برای کار با محصولات iOS برای اولین بار براحتی و با آرامش تجربه کنید سپس به کمک icloud و بصورت Wirelessاز دستگاه یا دستگاه هایتان Back up بگیرید .

iOSApps.Mihanblog.ComiOSApps.Mihanblog.Com:WiFi - Sync
براستی باید از iOS 5 ممنون بود .
از این پس محصولات iOS خود را تحت یک شبکه اینترنتی مشترک بین این محصول و کامپیوترتان با iTunes ، Syncکنید . به این منظور کافیست دستگاهتان را برای شارژ به یک آداپتور وصل کنید تا با آیتیونز کامپیوترتان Sync شود.


  iOSApps.Mihanblog.ComAir Play Mirroring For iPad2 : 
این پدیده بی نظیر بدین معناست که از این به بعد میتوانید تمام صفحه iPad2 خود را با تمام محتوایش به کمک Apple TV بروی صفحه نمایش تلویزیون خود و با کیفیت HD مشاهده کنید.

iOSApps.Mihanblog.Com


دوستان عزیز در پایان این بخش خاطرنشان میکنیم که این 11 مورد بخش کوچکی از قابلیتهای این سیستم عامل جدید و اعجاب انگیز بودند ضمن اینکه بخش کوچک دیگری از خصایص این OS در مقاله مربوط به iCloud که نقش بزرگی را در iOS 5 ایفا میکند و همراهی قدرتمند برای این سیستم عامل محسوب میشود نیز ذکر شده است .

iOS 5 با محصولات زیر سازگار است :

iOSApps.Mihanblog.Com

اشتراک و ارسال مطلب به :